minibaseny baseny wanny SPA
WANNY SPA
SCARLETT
ANGEL
BETTY
Z rynną przelewową
CANDY
MANDY
CINDY
DEVON
ELLEN
GINGER
RUBI
HOLLY
BRIDGET
Zapowiedzi
Altany SPA
Akcesoria SPA
Wykończenia
BLOK REKLAMOWY
Wanny LAY-Z-PA
Fotele ceramiczne
Baseny TOI
Kapsuły SPA
     
SCARLETT - WANNA SPA
   
NOWOŚĆ - FILM !!!

Zobacz jak działa SCARLETT, sprawdź jej możliwości
(28,0 MB)

Kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszy
i wybierz opcję "zapisz element docelowy jako..."
Minibasen pływacki SCARLETT

to unikalna kombinacja zalet hydromasażu oraz basenu pływackiego. Minibasen może być wykorzystywany zarówno do hydroterapii jak i do pływania czy wodnego aerobiku.
SCARLETT dzieli się na dwie części, pływacką i rekreacyjną - SPA. Z części pływackiej swobodnie mogą korzystać cztery osoby siedzące podczas gdy piąta spędza czas - pływając. Natomiast część rekreacyjna to wspaniały odpoczynek dla dwóch osób siedzących i jednej leżącej.

Minibasen SCARLETT może być umieszczony i użytkowany przez cały rok na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki doskonałej izolacji termicznej nie ma problemów z utratą ciepła jak i parowaniem wody w pomieszczeniach.

Letnie ochłodzenie lub nadejście jesieni czy zimy nie jest powodem do przerwania korzystania z SCARLETT. Podgrzewana woda jest bardzo cenną zaletą tego urządzenia zwłaszcza w naszych warunkach klimatycznych. Przeciętna temperatura wody wynosi 34°C. W przypadku instalacji na zewnątrz zalecana temperatura wynosi ok. 35°C w okresie wiosny i jesieni, 30°C w lecie oraz 38°C w zimie.

SCARLETT przewyższa baseny tradycyjne również czasem instalacji - podczas gdy budowa typowych basenów trwa wiele dni lub tygodni - SCARLETT jest gotowa do użytku w ciągu kilku godzin.

Dzięki odpowiednio skonstruowanemu systemowi ssaw dennych nie występuje zjawisko odbijania się fali od przeciwległej ściany. Unikalne posadowienie dysz tworzy szeroki i głęboki nurt eliminujący tzw. syndrom "opadających nóg" znany z typowych przeciwprądów w basenach tradycyjnych.

Nasz minibasen posiada idealnie wyrzeźbione siedziska hydroterapeutyczne. Każde siedzisko posiada wiele natrysków, które masują górną i dolną część pleców przy użyciu przekierowań ciśnienia i powietrza.
Ponadto w podstawowym wyposażeniu SCARLETT (wer. w wykończeniu stalowym) znajdują się takie udogodnienia jak TELEWIZOR LCD i ODTWARZACZ DVD, dzięki którym podczas kąpieli będziemy mogli oglądać ulubione filmy. Ale to nie wszystko, w wyposażeniu podstawowym znajdą Państwo podświetlenie, które daje niesamowity efekt podczas wieczornego relaksu, a także przykrycie izotermiczne, które pozwala na utrzymanie stałej temperatury i przyczynia się do osczędności energii elektrycznej. Wszystko to dla Państwa, po to aby mogli Państwo poczuć maksymalny komfort relaksu, wyciszenia i uzdrawiającego masażu.

Ze swoją estetyczną linią, basen ten podoba się wielu użytkownikom. Niecka wykonana jest w kolorze stalowym, co sprawia iż SCARLETT idealnie wpasuje się nowoczesne, futurystyczne wnętrza. Design pozwala na optymalne czerpanie korzyści z hydroterapii. Mocna fala obecna w części do pływania praktycznie nie przenosi turbulencji do tylniej części hydromasażu. Wyjątkowy opatentowany system przepływu eliminuje "powrót fali" znajdujący się w innych minibasenach. System ten pozwala na równy przepływ wody i efektywne pływanie. Brak podwodnych przeszkód w części do pływania stwarza bezpieczne warunki, jak również pozwala na uprawianie wszelkich stylów pływania, hydroterapii i inne ćwiczenia. Kształt pozwala na pływanie, rehabilitacje, i świetną zabawę.

 

Jaki basen kupić?
Jak zabezpieczyć?
Jak efektywnie ogrzać?
Z jakimi dodatkowymi kosztami należy się liczyć ...

Chcesz wiedzieć więcej ?

WEJŚCIE -->

 

SCARLETT - Specyfikacja techniczna

Rozmiar: 5750x2200x1300 mm


Materiał: Akryl Pompa wody(2HP): 4szt
Miejsca leżące: 1osoba Pompa cyrkulacyjna(1HP): 1szt
Miejsca siedzące: 6osób Pompa powietrza(1HP): 2szt
Waga: 1200kg Ozonizer: 2szt
Liczba dysz: 87szt Lampa SPA: 2szt
Dysze obrotowe: 1szt System filtrujący: 2szt
Dysze Hydro Masaż: 30szt Podgrzewacz(3KW): 2szt
Dysze Small Masaż: 22szt Panel kontrolny: 2szt
Dysze Powietrzne: 34szt Obudowa wykonana z drewna: 1szt
Głośniki: 2szt Podgłówki: 5szt
Radio: 1szt

Opcje

Luksusowe TV Fantastyczne efekty świetlne
Luksusowe DVD Pokrywa wanny
Wykończenie drewniane Izolacja piankowa
Drabinka Wykończenie plastikowe
Fontanna i Wodospad Podgrzewacz 3KW - 5KW

 

TAPIS.PL - wanny SPA baseny kapsuły kosmetyczne solaria sauny. Wszelkie prawa zastrzeżone