minibaseny baseny wanny SPA 
wanny baseny minibaseny  solaria
solaria  solarium  sauna sauny
kapsuły kosmetyczne solarium  sauna
minibaseny SPA baseny SPA wanny SPA
solarium  sauna sauny solaria
kapsuły kosmetyczne solarium  sauna
minibaseny SPA  wanny minibaseny SPA
kapsuły kosmetyczne kosmetyczne kapsuły 
baseny wanny minibaseny
WANNY SPA
SCARLETT
ANGEL
BETTY
Z rynną przelewową
CANDY
MANDY
CINDY
DEVON
ELLEN
GINGER
RUBI
HOLLY
BRIDGET
Zapowiedzi
Altany SPA
Akcesoria SPA
Wykończenia
BLOK REKLAMOWY
Wanny LAY-Z-PA
Wanny LAY-Z-SPA
Fotele ceramiczne
Fotele ceramiczne
Baseny TOI
Baseny TOI
Kapsuły SPA
Kapsuły kosmetyczne
     
SCARLETT - WANNA SPA
   
NOWOŚĆ - FILM !!!

Zobacz jak działa SCARLETT, sprawdź jej możliwości
(28,0 MB)

Kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszy
i wybierz opcję "zapisz element docelowy jako..."
Minibasen pływacki SCARLETT

to unikalna kombinacja zalet hydromasażu oraz basenu pływackiego. Minibasen może być wykorzystywany zarówno do hydroterapii jak i do pływania czy wodnego aerobiku.
SCARLETT dzieli się na dwie części, pływacką i rekreacyjną - SPA. Z części pływackiej swobodnie mogą korzystać cztery osoby siedzące podczas gdy piąta spędza czas - pływając. Natomiast część rekreacyjna to wspaniały odpoczynek dla dwóch osób siedzących i jednej leżącej.

Minibasen SCARLETT może być umieszczony i użytkowany przez cały rok na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki doskonałej izolacji termicznej nie ma problemów z utratą ciepła jak i parowaniem wody w pomieszczeniach.

Letnie ochłodzenie lub nadejście jesieni czy zimy nie jest powodem do przerwania korzystania z SCARLETT. Podgrzewana woda jest bardzo cenną zaletą tego urządzenia zwłaszcza w naszych warunkach klimatycznych. Przeciętna temperatura wody wynosi 34°C. W przypadku instalacji na zewnątrz zalecana temperatura wynosi ok. 35°C w okresie wiosny i jesieni, 30°C w lecie oraz 38°C w zimie.

SCARLETT przewyższa baseny tradycyjne również czasem instalacji - podczas gdy budowa typowych basenów trwa wiele dni lub tygodni - SCARLETT jest gotowa do użytku w ciągu kilku godzin.

Dzięki odpowiednio skonstruowanemu systemowi ssaw dennych nie występuje zjawisko odbijania się fali od przeciwległej ściany. Unikalne posadowienie dysz tworzy szeroki i głęboki nurt eliminujący tzw. syndrom "opadających nóg" znany z typowych przeciwprądów w basenach tradycyjnych.

Nasz minibasen posiada idealnie wyrzeźbione siedziska hydroterapeutyczne. Każde siedzisko posiada wiele natrysków, które masują górną i dolną część pleców przy użyciu przekierowań ciśnienia i powietrza.
Ponadto w podstawowym wyposażeniu SCARLETT (wer. w wykończeniu stalowym) znajdują się takie udogodnienia jak TELEWIZOR LCD i ODTWARZACZ DVD, dzięki którym podczas kąpieli będziemy mogli oglądać ulubione filmy. Ale to nie wszystko, w wyposażeniu podstawowym znajdą Państwo podświetlenie, które daje niesamowity efekt podczas wieczornego relaksu, a także przykrycie izotermiczne, które pozwala na utrzymanie stałej temperatury i przyczynia się do osczędności energii elektrycznej. Wszystko to dla Państwa, po to aby mogli Państwo poczuć maksymalny komfort relaksu, wyciszenia i uzdrawiającego masażu.

Ze swoją estetyczną linią, basen ten podoba się wielu użytkownikom. Niecka wykonana jest w kolorze stalowym, co sprawia iż SCARLETT idealnie wpasuje się nowoczesne, futurystyczne wnętrza. Design pozwala na optymalne czerpanie korzyści z hydroterapii. Mocna fala obecna w części do pływania praktycznie nie przenosi turbulencji do tylniej części hydromasażu. Wyjątkowy opatentowany system przepływu eliminuje "powrót fali" znajdujący się w innych minibasenach. System ten pozwala na równy przepływ wody i efektywne pływanie. Brak podwodnych przeszkód w części do pływania stwarza bezpieczne warunki, jak również pozwala na uprawianie wszelkich stylów pływania, hydroterapii i inne ćwiczenia. Kształt pozwala na pływanie, rehabilitacje, i świetną zabawę.

 

Jaki basen kupić?
Jak zabezpieczyć?
Jak efektywnie ogrzać?
Z jakimi dodatkowymi kosztami należy się liczyć ...

Chcesz wiedzieć więcej ?

WEJŚCIE -->

 

SCARLETT - Specyfikacja techniczna

Rozmiar: 5750x2200x1300 mm


Materiał: Akryl Pompa wody(2HP): 4szt
Miejsca leżące: 1osoba Pompa cyrkulacyjna(1HP): 1szt
Miejsca siedzące: 6osób Pompa powietrza(1HP): 2szt
Waga: 1200kg Ozonizer: 2szt
Liczba dysz: 87szt Lampa SPA: 2szt
Dysze obrotowe: 1szt System filtrujący: 2szt
Dysze Hydro Masaż: 30szt Podgrzewacz(3KW): 2szt
Dysze Small Masaż: 22szt Panel kontrolny: 2szt
Dysze Powietrzne: 34szt Obudowa wykonana z drewna: 1szt
Głośniki: 2szt Podgłówki: 5szt
Radio: 1szt

Opcje

Luksusowe TV Fantastyczne efekty świetlne
Luksusowe DVD Pokrywa wanny
Wykończenie drewniane Izolacja piankowa
Drabinka Wykończenie plastikowe
Fontanna i Wodospad Podgrzewacz 3KW - 5KW

 

TAPIS.PL - wanny SPA baseny kapsuły kosmetyczne solaria sauny. Wszelkie prawa zastrzeżone